Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Toyota

4 700 ЕУР

Се продава од: Aco 27 јун. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Registriran cela godina so 4 gumi novi 4 polovni napraven servis
Aco
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации