Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Rav 4

5 500 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 13 јан. 08:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Se prodava Toyota rav 4 vo odlicna sostojba so bugarski tablici vnesen pred 3 godini vo Makedonija
Aleksandar
078-231-751
Leaflet
Кон почеток