Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

se prodava

5 500 ЕУР

Се продава од: aleksandar 14 ноем. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
se prodava dzip toyota raw 4 , 4x4 vo odlicna sostojba registriran , bor kompjuter , ABC elektrika , senzori na seista, klima novi gumi
Aleksandar 072677050
aleksandar
077830366
Leaflet
Кон почеток