Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Rav 4 -11

2 000 ЕУР

Се продава од: Schrader 22 авг. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
iti: 2011
Kilometrazh: 74,000 km
ngjyrë kafe
gearbox: automatik
karburant: benzinë
efekt: 158 ch
Zhvendosja: 2 l
pesha: 1,505 kg
Emetimet e CO2: 177 g / km
Numri i vendeve: 5
Schrader
Leaflet
Кон почеток