Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Tundra

18 000 ЕУР

Се продава од: Refik 18 апр. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Tundra
Edinstveno vozilo na Makedonskiot pazar
Najsnazno vozilo
Najgolem Pickup vo Evropa
Dajte ponuda
Na Mobile pocnuvaat od 20 000 Euro
Tuka mnogu poevtino
Leaflet
Кон почеток