Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4 -10 MT Auto

7 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo koza 2011 MT Auto 8 500 EUR
AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto 10 500 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto 9 800 EUR
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto 3 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
Urban Cruiser
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4
- SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT -
- 183000 KM -
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM -

- 4 X 4 POGON NA 4 TRKALA
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- TEMPOMAT
- 6 brzini
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 183000 KM MOZE PROVERKA
- SERVISIRANA KOMPLET VO TOYOTA IMAME FAKTURI
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA TOYOTA D4D
** POTROSUVACKA 4.5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK

-- UVEZENA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com

___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PDC 4X4 -10 MT Auto 9 200 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS 89000 KM NOVO - 08.MT Auto 3 300 EUR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 142000 KM NOVA -10.MT Auto 7 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации