Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA VERSO d4d EURO 5 -10 EKSTRA

0 ЕУР

Се продава од: Dusko Вчера 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Караван
Марка
Toyota
Модел
Verso
TOYOTA VERSO D4D 2010G EURO 5
93KW-126HP 7 SEDISTA REGISTRIRANA SERVIS
Z. KARTON NOVI GUMI BEZ KIT I FARBI
SERVISNA KNISKA OD TOYOTA GERMANIJA
SERVIS MK VO TOYOTA
Vw citroen opel fiat reno mercedes audi pezo
Leaflet
Кон почеток