Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA YARIS 1.4 D4D DIZEL DINAMIK OPREMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Toyota
Модел
Yaris

-TOYOTA YARIS 1.4 D4D FUL OPREMA-
---DINAMIK MODEL---
-KLIMATRONIK
-ALARM
-BORD COMPUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD FRANCIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101KS COSMO MODEL KARAVAN 0 EUR
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW TITANIUM OPREMA 0 EUR
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA 0 EUR
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 6-BRZINI ELEGANCE OPREMA 0 EUR
Кон почеток