Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Toyota Yaris 1.4 d-4d unikat uvoz Holandija

3 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон 11 апр. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

25 Огласи во продавницата

Peugeot 508 1.6 hdi buisness kako nova uvoz Holandija 8 499 EUR
VW GOLF 1.9TDI 105ks SERVISNA KNISKA UVOZ GERMANIA 4 499 EUR
PEUGEOT 308 1.6HDI OD EURO IMPEX KUPENA 4 550 EUR
OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 145000km NOVA SERVISNA KNISKA 5 950 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Toyota
Модел
Yaris
KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA.
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

.**** POVELETE VO AVTO BARON ****


RASPOLAGAME SO PVEKE VOZILA:Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 [email protected] Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
  Online
076521251
Авто Барон

Авто Барон

25 Огласи во продавницата
VW TOURAN 1.9 TDI 77 KS 7 SEDISTA  UVOZ HOLANDIJA 5 199 EUR
PEUGEOT 308 1.6HDI OD EURO IMPEX KUPENA 4 550 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI  110KS COSMO PERFEKTNA 4 150 EUR
BMW 118d 90kw  unikat uvoz Holandija 4 899 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации