Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA YARIS 1.5i VTI TS -04

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 28 јун. 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Toyota
Модел
Yaris
TOYOTA YARIS 1.5 VVTI TS MODEL 2004 GODINA.ODLICNA SOSTOJBA,PRVA BOJA I ORIGINALNI KILOMETRI.
KOPLETNO OPEMENA TS:
-KLIMA
-SERVO
-ABS
-TCS
-EL.PROZORCI
-EL.RETROVIZORI
-CD RADIO
-BORD KOMJUTER
-ALUMINSKI FELNI
-METALIK BOJA
-CENTRLANA BRAVA SO DALECINKO\
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
HONDA INSIGHT MODEL -10 -
BMW 320D - 08 10 990 ЕУР
FORD S MAX 2.0 TDCI AUTOMEXPO REGISTRIRAN 7 900 ЕУР
NISSAN QASHQAI  -07 8 099 ЕУР
Кон почеток