Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Uaz -90

1 300 ЕУР

Се продава од: Gjoko 20 ноем. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
UAZ
Се продава
Leaflet
Кон почеток