Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dzip UAZ

3 000 ЕУР

Се продава од: blagojce 08 јан. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
UAZ
Модел
Hunter
Se prodava Dzip UAZ!
Motorot mue MERCEDES tip 469B3/MB 220D
Godina na proizvodstvo 1979 - vo ODLICNA sostojba!
Kontakt tel 075700226
blagojce
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации