Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP UAZ

2 800 ЕУР

Се продава од: Ljupcho 05 апр. 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
UAZ
Модел
Hunter
Prodavam djip, marka UAZ, dizel, prodolzena karoserija, aluminiumski krov. Motor od TAM 2001
Leaflet
Кон почеток