Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 -94

1 450 ЕУР

Се продава од: Bajram 23 фев. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Se prodava golf3 1.9tdi nov akumulator napraveno servis pali vozi ima parno kola tip top smeniv lamela revres kais cela korpa moze i zamena
Leaflet
Кон почеток