Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vw Arteon 2.0 190 ps RLine

35 900 ЕУР

Се продава од: Arteon 25 септ. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Vw Arteon
2.0 tdi 190ps
129.000km (prv gazda)
Dsg
R-line
Full LED paket(napred nazad)
Rline oprema
Active tempomat
Lane assist
Sign recognition
Intelegent headlights(led)
Keylless entry

Kolata e so full oprema i e kupena vo Porsche Makedonija
Leaflet
Кон почеток