Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Volkswagen Arteon 2.0 TDI DSG R-Line 2018

28 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: One Auto Group 25 ноем. 22:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
One Auto Group

One Auto Group

15 Огласи во продавницата

Citroen C5 2011g 2.0HDi 100KW 7 200 ЕУР
Ford Fiesta 1.4tdci 2011 52kw 70hp 5 900 ЕУР
Peugeot 206 1.4 2012 4 500 ЕУР
Dacia Sandero Stepway 2014 1.5dci 66kw 90hp 8 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
⚠️Volkswagen Arteon 2.0 TDI DSG R-Line 2018 G

👉МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!✅28,900 €

✅Diesel

✅2.0 TDI / 110 KW/ 150 KS

✅201,273 km

✅Manual

✅Регистрирано до: 04/2022

✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА

✅Највисоко ниво на опрема:Distance cruise control

Distance warning

Swiveling trailer coupling

Armrest

Hill start assist

Glare-free high beam

Bluetooth

Board computer

CD player

Electric windows

Electric sidemirror

Electric Seat adjustment

Electric immobilizer

ESP

High beam assistant

Speakerphone guarantee

Inside mirror automatic dimming

Isofix

Leather steering wheel

LED headlights

Alloy wheels

Light sensor

Lumbar support

Massage seats

Drowsiness warning

Multifunctional steering wheel

Integrated music streaming

Navigation system

Non-smoking vehicle

Emergency brake assist

Emergency call system

Breakdown kit

Particle filter

rain sensor

Tire pressure control

Paddles

Checkbook maintained

Power steering

Seat heating

Lane Keeping Assist

Automatic start / stop

Daytime running lights

Touch screen

Traction control

Tuner / radio

USB

Traffic sign recognition

WLAN / Wi-Fi hotspot

Central locking system• 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ

• 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ

• Целосна СЕРВИСНА ИСТОРИЈА🌎www.onegroup.mk

За повеќе информации контактирајте не на:

☎️022775555

📱071236060 или

📌посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат)

--------------------------------------------------------------

#oneCars #oneCarLot #oneauto #oneleasing #VW #Volkswagen #Arteon #VWArteon #Manual #Лизинг #ПлаќањеНаРати #АвтомобилОдСоништата #Поволницени #Понуда #Diesel #carlovers #carphotography
One Auto Group
  Онлајн
071236060
Leaflet
One Auto Group

One Auto Group

15 Огласи во продавницата
VW Scirocco 2008 One Auto 7 200 ЕУР
Citroen C5 2011g 2.0HDi 100KW 7 200 ЕУР
VW Passat 2011 2.0 TDI 140 HP 11 300 ЕУР
Ford Fiesta 1.4tdci 2011 52kw 70hp 5 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации