Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Buba Beetle -99

2 900 ЕУР

Се продава од: Dragan Aksentiev 06 мај 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Марка
VW Volkswagen
Модел
Beetle
1'9 tdi 99godina
90 konjski sili
Parktronik Kozen salon
Greaci na sedalkite
Klima, letni gumi
Dragan Aksentiev
076290353
Кон почеток