Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW NEW BEETLE 1.6TDI

10 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 10 јан. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Купе
Марка
VW Volkswagen
Модел
Beetle
Se prodava New Beetle 2012 godina 1.6 TDI
redovno servisirana vo odlicna sostojba registrirana cela godina ima novi zimski i letni gumi !!!!
Leaflet
Кон почеток