Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Buba -00

0 ЕУР

Се продава од: Hristina 12 авг. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Beetle
Kolata e vo odlicna sostojba!
Hristina
078515757
Leaflet
Кон почеток