Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT CC 2.0TDI 10 MOZNA ZAMENA

11 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: K&S-AUTO 02 авг. 08:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
K&S-AUTO

K&S-AUTO

5 Огласи во продавницата

RENAULT KANGOO 1.5dci 08 4 800 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI DSG 05 4 000 ЕУР
CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi -07 MOZNI ZAMENI 6 000 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI QUATTRO 06 5 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
VW PASSAT CC 2.0TDI 170ks Euro 5 2010god,REGISTRACIJA DO 10.2020god SO ZELEN KARTON, NA REALNI 180.000km SERVISNA KNISKA PROVERKA PO VAS IZBOR, SO FUL OPREMA, MOZNA ZAMENA GOLF 6,7!!!!!
K&S-AUTO
Avtomobili prodazba. DIREKTEN UVOZ NA ABTOMOBILI OD ITALIJA!!!!
Посетете ја нашата продавница
sv.Joakim osogovski 151/12 kriva palanka Прикажи на мапата
071252454
K&S-AUTO
071252454
Leaflet
K&S-AUTO

K&S-AUTO

5 Огласи во продавницата
RENAULT KANGOO 1.5dci 08 4 800 ЕУР
CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi -07 MOZNI ZAMENI 6 000 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI DSG 05 4 000 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI QUATTRO 06 5 000 ЕУР
Кон почеток