Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vw Passat cc 1.8 tsi

7 777 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Batak trans 18 септ. 20:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Se prodava vw passat cc 1.8 tsi 118kw. Voziloto e 2010 god i e vo odlicna sostojba. Kilometrazata e realna i ima servisna kniska.Registrirana do juli 2022g.
Poveke info na 070 817 109
Cena po dogovor
Batak trans

Batak trans

2 Огласи во продавницата
FORD TRANSIT KIPER ITNO 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации