Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

11 000 ЕУР

Се продава од: Дамјан Јовановски 05 ноем. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Опрема на највисоко ниво:
- 6 степенски ДСГ автоматски мењач
- Предни паркинг сензори
- Задни паркинг сензори
- Сензор за дожд
- Сензор за притисок на гуми
- Сензор за светло
- ЕСП контрола за пролизгување
- Греачи на седишта
- Греачи на ретровизори
- Ауто светла
- Темпомат
- Двозонска клима
- Климатроник
- Два клуча со далечински управувач
- Халогенки за магла
- Борд компјутер + Навигација
- Електрика на возачко седиште за лумбална поддршка
- Електрика на стакла
- Фабрички алуминиумски 18" тркала
- Светла за пронаогање на мртов агол
и многу други .
Возилото е во одлична состјоба без никакви траги на гребнатини.Може слободно да се види и да се направи тест возење.Исто така возилото има мала потрошувачка и многу удобен амбиент.
Информации на тел: 078828521 Дамјан
Дамјан Јовановски
078828521
Leaflet
Кон почеток