Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC

13 000 ЕУР

Се продава од: Goran Sekulovski Вчера 02:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Prodavam VW Passat CC, kupena od Auto Welt-Kocani so MK tablicki, pominati 190.000 km, 2012 godina, 140 ks, dizel, greaci na sedista, tempomat...
Voziloto e vo besprekorna sostojba, cenata na voziloto e 13.000 evra bez zameni.
Kontakt telefon 070-244-887 Goran
Goran Sekulovski
070244887
Leaflet
Кон почеток