Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CC -12

16 500 ЕУР

Се продава од: Filip 17 фев. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Prodavam Passat CC 2012 godina, pominati 180.000 km odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток