Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat CC 2012 dizel

16 500 ЕУР

Се продава од: Filip 21 септ. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Prodavam Passat CC 2012 godina, pominati 180.000 km odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации