Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Се продава од: Cc 17 септ. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
CC
Prv gazda
Vo odlicna sostojba
Bez zameni
Leaflet
Кон почеток