Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy 1.4

7 000 ЕУР

Се продава од: Alek 08 јул. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
Ne e uvezena so site dokumenti za redoven servis od porse mk od 0-170000odlicna
Leaflet
Кон почеток