Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy -97

Се продава од: Filip 02 фев. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
Se prodava vw caddy 1997god
Registrirana do 31.12.2020
Ima i zelen karton
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток