Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CADDY 2.0 SDI

0 ЕУР

Се продава од: Armen 27 окт. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
VW CADDY 2.0 SDI. Uredno servisiran ulje filtri i drugi. registracija do kraj na godina, Kolata e vo odlicna sostojba potrosuvacka na nafta min 4 max 5.5l/100km. moze da se proba na lice mesto.
Cena telefon.
Leaflet
Кон почеток