Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy

0 ЕУР

Се продава од: Мите Борисов Вчера 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
Колата е во перфектна состојба. Регистрирана до 04.2020 год. Цена по договор
Мите Борисов
070247114
Leaflet
Кон почеток