Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CADDY 1.9 -07 KLIMA

5 499 ЕУР

7 000 ЕУР

Се продава од: vlado 16 окт. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
VOZILOTO E MNOGU SOCUVANO .REDOVNO SERVISIRANO SO KLIMA
PRV GAZDA SO 139.000 KM
NOSIVOST 800 KG.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации