Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW CADDY 2.0 SDI

Се продава од: Besart 07 дек. 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
TEL : 072 599 436
070 424 069

VW CADDY 2.0 SDI
GODINA : 2007
POMINATI : 270.000 KM
REGISTRIRAN : 04.2020
MNOGU MALA POTROSUVACKA
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
KAROSERISKI I MOTORNO
MOZE PROVERKA PO VAS IZBOR
ZA POVEKJE NA TEL
MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA
GOLF PASSAT AUDI BMW MERCEDES BENZ CITROEN PEUGEOT FORD FIAT PIKAP TOVAREN TOVARNO CADY KEDY KEDI KEDDI KEDDY
Leaflet
Кон почеток