Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy Maxi 1.9 tdi full oprema so DDV

7 900 ЕУР

Се продава од: Petar 20 окт. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
VW Caddy Maxi 1.9 tdi 105, so ful oprema, klima, halogeni, tempomat senzori za dozd i svetla,parking senzori, voziloto e so realni kilometri i servizna kniska.Dozvolena nosivost 770kg.Voziloto e na firma zatoa cenata e so vklucen 18% ddv.
Leaflet
Кон почеток