Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Volkswagen Caddy

9 500 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDAR 25 дек. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
Volksvagen Caddy
Pominati 14000 km (Original ) !
Kolata e kako nova
Godina proizvodstvo 2011
Sila na motor 75 kv 102 ks
Klima ,Abs ,Esp
Dozvolena nosivos 750 kg

Cenata e bez ddv
Leaflet
Кон почеток