Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Caddy

5 900 ЕУР

Се продава од: refet 22 ноем. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
se prodava wv cady 2005 god so full oprema 2.0 sdi....169500 km realna kilometraza so garancia sega e praen servis ulje filtri gurtni....
Leaflet
Кон почеток