Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen CADDY -04

60 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 2.090 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 41 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 90 000 МКД
Volkswagen 2 J Golf 1.9 TDI 175 000 МКД
Volkswagen Polo 98 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
VW Volkswagen
Модел
Caddy
SK-9518-AB – КЕЦ Велес
Модел: Volkswagen CADDY
VIN: WV1ZZZ2KZ5X061266
Година на производство: 2004
Неиспитана техничка исправност
KM:261.900
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 60.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Fiat Doblo 42 000 МКД
Кон почеток