Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Crafter 2.0 dizel

0 МКД

Се продава од: Drilon 28 ноем. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Crafter
Crafter 2.0 120kw 163ps
Ekstra socuvan
Tel 070394650
Drilon
 
070394650
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации