Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Eos kabriolet

0 МКД

Се продава од: BLASKO Вчера 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
VW Volkswagen
Модел
Eos
se prodava vw eos kabriolet automatik
2,0 tdi proizveden 2007 god donesen od germanija
mozna e zamena za ponovo i pogolemo vozilo
Leaflet
Кон почеток