Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW EOS 2.0 tfsi

6 000 ЕУР

Се продава од: Denis Вчера 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Cabriolet
Марка
VW Volkswagen
Модел
Eos
Се продава VW EOS 2.0 tfsi 2007 год. со 150,000 км. Со направен комплетен сервис, рехистриран до 08.04.2020 год. На колата се функционира беспрекорно. Може ЗАМЕНА за поголема кола.
Leaflet
Кон почеток