Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf plus ekstra 1.9 105 hp

4 550 ЕУР

Се продава од: Boban 02 дек. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 9.740 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf Plus
Ekstra socuvan servidiran zimni gumi
Leaflet
Кон почеток