Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 PLUS 2.0TDI 140KS SPORTLINE PERFEKT AUTO

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto Вчера 14:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

21 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN TWINPORT COSMO PERFEKT AUT -
VW GOLF 5 1.9TDI 105KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 3 700 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120KS NOVA PERFEKT AUTO 3 400 ЕУР
FORD KUGA 2.0TDCI 136KS 2010G REG PERFEKT AUTO 9 500 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Plus
** KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

21 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ E280 3.2 CDI  PERFEKT AUTO -05 -
VW PASSAT 6 2.0TDI 140KS -07 PERFEKT AUTO 4 500 ЕУР
VW GOLF 5 2.0TDI 140KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 3 800 ЕУР
VW GOLF 5 2.0TDI 140KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 3 800 ЕУР
Кон почеток