Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 Plus -08

4 800 ЕУР

Се продава од: zlatko 18 јан. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Plus
Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena e od Svajcarija so realni 194000 KM i e registrirana na MK tabli do 11 mesec 2020 godina. Golfot e 1.9 TDI 105ks so 6 stepen manuelen menuvac. Novi zimski gumi i napraven full servis so servisna kniska. Za podetalni informacii na telefon 078241446
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации