Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT - 07.MT Auto

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

VW GOLF 1.6  TDI  COMFORTLINE NOV -10..MT Auto 7 200 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 100000 KM - 11..MT Auto 5 800 EUR
KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto 2 800 EUR
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4 -10 MT Auto 7 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Plus
VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT OPREMA
- 192000 KM , SERVISNA KNISKA UNIKAT ! ! !
-- 100% GARANCIJA ZA KM ! ! ! --
-- 2 KLUCEVI

- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- RADIO CD MP3 USB AUX PIONEER
- NOVI GUMI 2019
- ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANE
- RECARO SEDISTA SO PODESUVANJE
- ABS ASR SRS SISTEMI ZA STABILNOST
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- GREACI NA RETROVIZORI
- SENZORI ZA DOZD
- EL NA STAKLA
- 6 AIRBAGS
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA
- KOLATA E NA REALNI ** 192000 KM **
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM
- ALARM
- NAJEKONOMICNIOT MOTOR I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA
- PO KOLATA NEMA FARBANI DELOVI, PODVOZJE STEGNATO BEZ TROPANJE, MOTOR MNOGU TIVOK BEZ NIKAKVI SUMOVI, MNOGU BRZ, MNOGU EKONOMICEN

--- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 150 KS KOZA 4X4 7 SED- 09.MT Auto 6 999 EUR
SEAT IBIZA 1.2 70 KS BENZ-PLIN EURO-5 - 12..MT Auto 4 999 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS 89000 KM NOVO - 08.MT Auto 3 300 EUR
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 PDC- 10..MT Auto 6 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации