Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf plus -12

Се продава од: saso 23 фев. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Plus
Volkswagen Golf Plus 1.6 TDI Style 105hk . Донесен од Шведска нормално со возење. 4 ганц нови гуми M+S Michelin.Што е многу важно!!!!извршен е целосен сервис на возилото промена на масла и филтри и други пропратни работи уште во шведска овде нема потрева да се сервисира.Поседува сервисна книшка за извршени сервиви. Фул опрема Анти-спин, Помош за сопирачките, Патнички компјутер, темпомат , надворешен мерач на температурата, Мултифункционален управувач, греење на седиштата (предни), задни седишта, склопки, контрола на крстарење, возач на воздушни перничиња, воздушни перничиња за совозач, воздушни перничиња, странични воздушни перничиња, воздушни перничиња за сопирање, држач за греење на седиштата (предно), централно заклучување , Функција за старт / стоп, Управувач за напојување, Помош за задна станица, помошна ламба, Резервно тркало, заклучување на старт, брава за деца, AC, ладилник за ладење, загревање на подот, греење, микрофон, 12V-приклучок, тапацир (ткаенина), Euro NCAP 5, багажник, AUX влез, ЦД-стерео, делив задно седиште, огледало за шминка, лумбална подлога, електрични лифтови (предна и задна) и комплет додатоци пп апарат прва помош сајла за влечење сијалици и друго
Leaflet
Кон почеток