Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 Plus so plin -08

Се продава од: viktor 27 јан. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf Plus
voziloto ne e od uvoz
1.4 benz. so plin
vo super sostojba
moze zamena za
MINI One.
Нема посетени огласи
Кон почеток