Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 PLUS

5 850 ЕУР

Се продава од: Ilinka 03 јан. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf Plus
Se prodava VW-Golf 5 plus od 2006 godina 1.9 TDI.
Kolata e vo besprekorna sostojba, vozac e zena i odlicno e odrzuvana. Celosno servisirana, ulje, filtri, aluminiunski bandazi so novi zimski gumi, registrirsna so zelen karton cela godina.
Ima funkcionalna klima, originalno fabricko radio, esp-ABS AIRBAG. Elektronika na site stakla, elektronika na retrovizori.
Leaflet
Кон почеток