Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF PLUS 1.9 TDI -07

4 200 ЕУР

Се продава од: Misko 21 јан. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf Plus
VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2007 GODINA
Avtomobilot e vo besprekorna sostojba, nov uvoz od avstrija, zacuvan maksimalno nadvoreshno i vnatreshno, ima odlicna oprema i funkcionira se na Avtomobilot, 197000 km originalni, sredeni se site dokumenti i prevedeni do registiracija, bez vashi dodatji troshkovi,poseduva visoko nivo na oprema i toa :DVOZONSKA KLIMA koja rabote odlicno i na ladenje i greenje, BORD KOMPJUTER, al felni 16 ki so odlicni zimni gumi, elektronika na site 4 STAKLA, elektronika na retrovizori, centralno, itn
Za poveke info na tel :072-757-586
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации