Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 7 sportvan 2016 ODLICEN!

13 500 ЕУР

Се продава од: Milan 05 јун. 10:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Sportvan
Se prodava golf 7 sportvan 2016 godina so 135.000km vo perfektna sostojba bez nikavi mani donesena so vozenje od svedska potrosnja 5l/100km
Mozna e zamena za mercedes c220 bmw320d audi a4/5
Za poveke 077549101 ima mesto za dogovor
Leaflet
Кон почеток