Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA KOLI VOZILA -99 -12 ISPLATA KES

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: AutoS 09 јан. 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата

BMW 320 E46 E90 KUPUVAM VO BILO KAKVA SOSTOJBA 500 EUR
KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS 4 000 EUR
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 EUR
Audi A3  A4  GOLF 5  PASSAT  OCTAVIA KUPUVAM VW 2 000 EUR
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
KUPUVAM VOZILA OD 99-2013 GOD. VO BILO KAKVA SOSTOJBA

ODLICNO SOCUVANI,
ISPRAVNI,
OSTETENI,
LESNO HAVARISANII I DR.

SAMO SO DOBRI T.E REALNI CENI AKO VI TREBAAT PARI.NAJBRZA ISPLATA

KONTAKT NA TELEFON 075 68 99 70
ILI NA VIBER 075689-970
AutoS
OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI,BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 99-2017 GODINA .SO REALNI CENI.ISPLATA VEDNAS
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
075 689970
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата
Otkup na vozila od 2001 do 2017 vo sekakva sostojba 0 MKD
KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS 4 000 EUR
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 EUR
OTKUP NA AVTOMOBILI 01 -15 NAJBRZA ISPLATA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации