Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 2

1 000 ЕУР

Се продава од: Trajan 19 јун. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Prodavam Golf 2 registriran do Septemvri
Leaflet
Кон почеток